Ukázková videa

O centrálním vysavači v pořadu Tipy a inspirace

Rozhovor s expertem na centrální vysavače v televizním pořadu Tipy a inspirace ohledně výhod centrálních vysavačů. Ukázka hadice ve zdi v praxi, ukázka obsuhy centrálního vysavače a další výhody.

Hadice ve zdi

Hadice ve zdi posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Hadici centrálního vysavače už nemusíte přenášet od zásuvky k zásuvce, ale jednoduše si jí vytáhnete ze zásuvky ve zdi. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15 m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.

Montáž centrálního vysavače do novostavby

Rozsah montáže: hadice ve zdi, zásuvka pro klasickou vysavačovou hadici, celonerezová štěrbinová zásuvka/lopatka na smetí Magic Sweep do kuchyňské linky, instalace zásuvky na půdě a umístěné centrální vysavačové jednotky.

Montáž přívodu potrubí k centrálnímu vysavači

Ukázka instalace trubních rozvodů - přívod k vysavačovému agregátu

Montáž ABB zásuvky centrálního vysavače

Ukázka instalace trubních rozvodů -klasická vysavačová zásuvka ABB k centrálnímu vysavači

Montáž přívodu potrubí pro štěrbinovou zásuvku

Ukázka instalace trubních rozvodů - celonerezová štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky

Montáž potrubí přechodu přes překážku na podlaze

Ukázka instalace trubních rozvodů - přechod přes překážku na podlaze

Montáž a instalace hadice ve zdi a kuchyňské štěrbiny

Montáž a instalace systému pro hadici ve zdi a kuchyňské štěrbinové zásuvky/lopatky pro centrální vysavače

Produktové video - Vroom

Vroom Central se samonavíjecí hadicí je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

Produktové video - Spot by Vroom

Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky.

Napište nám