Životní prostředí

Centrální vysavače Duovac jsou šetrné k životnímu prostředí

Většina z těch, co nejsou detailně seznámeni s problematikou centrálních vysavačů ani netuší, jaké všechny výhody centrální vysáváncí systémy nabízejí. Základním pravidlem je čisté prostředí, kdy jsou veškeré nečistoty včetně alergenů odvedené trubním rozvodem do odpadní nádoby, která je většinou umístěna v garáži, nebo technické místnosti a přefiltrovaný vzduch je po té vyfouknutý mimo dům. Tím je splněna 100% filtrace, protože samotný prach s celou řadou spor a roztočů se zachytí díky účinému Silpure filtru v odpadní nádobě vysavače a nevracíí a nevíří ho zpět do obytných prostor, jako se tomu děje u robotických a klasických vysavačů. Vysavačový agregát je umístěn mimo obytné prostory. Tím se dá říci, že se jedná se tedy o nejzdravější vysávání pro Váš čistý domov.

Při nákupu centrálního vysavače vždy myslete také na to, jaký to bude mít dopad na životní prostředí. Níže si představíme tři důvody, proč si zvolit právě značku Duovac, která přinese každému ekologickému projektu další přidanou hodnotu:

Produkty s nižším dopadem na životní prostředí

Naše výrobky Duovac mají nižší environmentální dopad na životní prstředí proto, protože využíváme méně energie a jsou vyráběné z recyklovatelných materiálů. Centrální vysavače Duovac jsou vyráběné z recyklované oceli a hliníku, což jsou dva nejvíce recyklované materiály na světě.

Při recyklaci oceli a hliníku se využije o 95% méně energie než při výrobě z nových materiálů, což má za důsledek výrazného snížení emise skleníkových plynů. Ocel a hliník lze navíc recyklovat znovu a znovu. Tím snižujemeznečištění půdy a vody způsobené těžbou. Do budoucna totiž bude mít znečištění plasty bude velmi nepříznivý vliv na půdu, vodní toky a oceány, což je v dnešní době velmi zmiňované téma.

Spotřebovávejte méně a lépe

Vysavačové agregát Duovac v sobě spojují velký výkon a účinnost, ale zároveň dosahují úspory energie. Silný přístroj na vysávání má za důsledek méně stráveného času samotným vysáváním. Systém Duovac je 4 až 8krát výkonnější než klasické přenosné a robotické vysavače. Z toho plyne, že úklid domu provedete efektivněji a v krátkém čase. Dalším argumentem, proč si zvolit právě Duovac je, že klasický vysavač budete v průměru vyměňovat každých 5 až 8 let a staré plastové přístroje skončí na skládce. Oproti tomu, systémy Duovac jsou konstruovány tak, aby vydržely co nejdéle, což je podpořeno naprosto unikátní zárukou 25 let na vybrané modely.

Dýchejte čistý vzduch

Čistý domov je základem zdravého bydlení. Je jednoznačné, že centrální vysavače odstraní prach včetně alergenů z obýtných prostor efektivněji a než běžný vysavač. Pokud jde o pohodlí a příjemné prostředí pro Vaši rodinu, nepřistupujte na žádné kompromisy. Nejlepším dostupným řešením jsou centrální vysávače Duovac.

Napište nám