O nás

Duovac – jednoduše pohodlnější úklid

O centrálních vysavačích toho bylo již napsáno mnoho a systém jako takový je již mezi laickou i odbornou veřejností velice dobře znám. To, že je po objektu rozvedeno potrubí k jednotlivým zásuvkám, ze kterých se provádí úklid pouze s hadicí a že agregát je umístěný mimo obytné prostory ví dnes asi každý. Stejně tak jsou dobře známé výhody centrálního vysavače jako například snadný a efektivní úklid nebo dlouhodobá životnost celého systému a odvod veškerých nasátých nečistot mimo obytné prostory.

Co nám tedy může nabídnout centrální vysavač Duovac? Centrální vysavače DUOVAC mají více jak 50ti letou tradici a záměrem společnosti je především to, aby systém spolehlivě sloužil svým uživatelům za přispění minimálních provozních nákladů a aby dokonale zabezpečil úklid objektů, kde je instalován. K tomuto účelu jsou agregáty centrálních vysavačů vybaveny výkonnými Bypass motory s obtokovým chlazením, které mají životnost až desítky let. Sebelepší a sebevýkonnější motor by však mnoho nezmohl, pokud by neměl kvalitní a účinnou filtraci. Při kvalitní filtraci je však důležitá rovněž průchodnost filtru, protože pokud není zajištěna jeho dostatečná průchodnost, znamená to velké ztráty na sacím výkonu. Centrální vysavače Duovac s filtrem Silpure zachytí částice o velikosti 0,1 mikronu s účinností 97 %. Při porovnání shodných parametrů mezi jednotlivými výrobci se jedná o vůbec nejúčinnější filtraci mezi centrálními vysavači. Stálý výkon je rovněž zajištěný kónickou odpadní nádobou, která podporuje cyklónový efekt a navíc umožňuje vkládání sáčků pro bezkontaktní čištění filtru a nádoby vysavače. Velký objem odpadní nádoby rovněž snižuje četnost jejího vyprazdňování, které je tak možné provádět cca 2-4x za rok. Rovněž čištění filtru je u centrálních vysavačů Duovac velmi snadné. Navíc materiál filtru je vysoce odolný proti usazeninám a lze jej prát v pračce. Tichý chod centrálních vysavačových jednotek Duovac je samozřejmostí, navíc po instalaci tlumiče QuitPro, který splňuje i Nařízení vlády 148/2006 o šíření hluku, váš soused ani nepozná, že zrovna vysáváte.

I ty nejlepší technické parametry však v dnešním konkurenčním prostředí rozhodně samy o sobě zákazníky k nákupu nemusí přesvědčit. Jsme si toho dobře vědomy, a proto jsme připraveni prostřednictvím svých obchodních partnerů poskytnout všem zákazníkům maximální vstřícnost a podporu nejen před pořízením centrálního vysavače Duovac, ale rovněž v průběhu jeho instalace a vlastního využívání.

Využijte tedy i Vy nabídky centrálních vysavačů Duovac a přesvědčte se o jednoduše pohodlnějším úklidu!

Výhradním dovozcem výrobků Duovac pro český a slovenský trh je firma Newag s.r.o., která byla založena v roce 1993.

 

Napište nám