Servis

Pro centrální vysavače DUOVAC poskytujeme na našich pobočkách v Praze, Brně a Hradci Králové vlastní servisní zázemí. Všechny tyto úkony jsou realizovány proškolenými zaměstnanci s mnohaletými zkušenostmi. Tím, že nabízíme vlastní servisní střediska se naprosto odlišujeme od ostatních firem, které si na servisní úkony najímají externí techniky. Mimo naše výše uvedené pobočky poskytujeme servis po celé ČR díky ceftifikovanými smluvními partnery, kteří zajístí kvalitní a profesionální opravu.

Samozřejmostí je využítí centrálního servisu dovozce, firmy NEWAG s.r.o. v Zlatníkách (Praha západ), kam je možné poslat, nebo osobně doručit vysavačový agregát Duovac a my provedeme záručního i pozáručního opravu. Vzhledem k tomu, že na většinu vysavačových agregátů Duovac je poskytována nadstandardní záruka 5 let, je výhodnější si nechat provést servis přímo u Vás na místě. Pro záruku 5 nebo 25 let má zákazník nárok na servis centrální jednotky po dobu 5 let zcela zdarma, a to i včetně práce a dopravy. Po uplynutí 5 let jsou u vysavačů s 25ti letou zárukou zdarma vadné díly a zákazník hradí pouze práci a dopravu technika. V tomto případě doporučujeme řešit servis některou z našich poboček, nebo certifikovaným partnerem, čímž zásadně redukujete náklady na dopravu.

Ikdyž jsou rozvody centrálního vysávání kvalitně nainstalované, může někdy dojít během stavby, rekonstrukce atp. v domě k poškození potrubí, nebo k jeho částečnému ucpání. V takovém případě jsme vybaveni profesionální kamerou od firmy Rothenberger, pro prohlídku rozvodů. Vše se promítá na obrazovce přístroje a je možné pořídit fotografie nebo video. Tímto jsme schopni zjistit přesné místo porušení potrubí a tento problém co nejrychleji odstranit. Objednat prohlídku trubního rozvodu je možné buď telefonicky na některé z našich poboček, nebo na email info@newag.cz. Kameru Rothenberger není možné zapůjčit, je nutné aby jí obsluhoval náš proškolený servisní technik.

Je všad důležité upozornit, že trubní rozvod centrálního vysavače se neucpe sám od sebe. Vždy je důvodem buď chyba montáže, poškození stavbou, provrtání při instalacích jiných zařízení atp. Bylo nainstalováno  již více jak 40.000 centrálních vysavačů Husky a Duovac a nezaznamenali jsme ucpané potrubí způsobené běžným vysáváním. 

Napište nám