Hadice ve zdi

O centrálních vysavačích už toho bylo napsáno hodně. Lidé, kteří se chystají stavět rodinný dům, už určitě slyšeli o centrálním vysavači, který nikdy nevíří prach, je výkonný, tichý a že manipulace s lehkou hadicí je také pohodlnější, než přenášení celého vysavače. Málo je ale v povědomí, jaké další možnosti, díky tzv. „chytrým“ doplňkům, které usnadňují a zrychlují úklid, nabízí.

V roce 2010 jsme představili vysavačovou hadici, kterou si uživatel jednoduše vytáhne ze zásuvky, nasadí rukojeť s příslušenstvím a začne vysávat. Tento doplněk, který výstižně nazýváme „Hadice ve zdi“, posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Lehká hadice je sice pro manipulaci příjemnější, než přenášení celého mobilního vysavače, ale hadice ve zdi přináší ten nejlepší uživatelský komfort. Odpadá tak přenášení a uskladnění vysavačové hadice. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.

Kdo bude chtít mít nejdokonalejší a nejpohodlnější centrální vysavač ve svém domě, nebude této investice litovat. Je potřeba připomenout, že instalace je oproti standardnímu centrálnímu vysavači lehce rozdílná a není možné doplnit stávající systém o speciální zásuvku a hadici. Proto s instalací počítejte již při samotné realizaci trubního rozvodu.

Napište nám