Akční nabídka

DUOVAC Symphonia 280 I vč. sady příslušenství

Centrální vysavač Duovac Symphonia 280I v akci s vysavačovou sadou Premium 9,1 m

Jedná se o centrální vysavač s velkým výkonem, který je vhodná pro velké a střední rodinné domy. Nabízí  skvělý uživatelšký komfort díky vysokému výkon při vysávání. Vybavený je Bypasss motorem průmyslové kvality. Tento vysavač uspokojí každého s nejvyššími nároky spolehlivost a minimální údržbu.

Symphonia 280I je neobyčejně silný centrální vysavač se samočistící filtrací Silpure, který usnadňuje údržbu a je možné jej prát v pračce. Antibakteriální složka Silpure zabraňuje růstu bakterií na textilu. Univerzální systém centrálního vysavače lze použít případně i bez filtračního sáčku. Pokud je užíván s filtračním sáčkem, probíhá dvojí filtrace, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu vzduchu a zabraňuje kontaktu s prachem a alergeny.

V prodeji za akční cenu k zakoupení zde.

 

Originální univerzální filtrační sáček FILTRE 186 U 3x3ks pro centrální vysavače Husky a Duovac.

Univerzální filtr - přídavný filtrační sáček o objemu 20l pro centrální vysavače Husky a Duovac: Duovac Symphonia 150I, Duovac Symphonia 280I, Duovac Star, Husky Cyklon, Cyklon 2, Husky Storm, Whisper, Whisper 2, Husky Evo, Evolution a další. V balení po 3ks.

K zakoupení v akci 3x3ks za zvýhodněnou cenu 1 440,- bez DPH zde.

 

Akční set centrální vysavač Condovac a robotický vysavač Tubo Robo se samočistící základnou

Ideální kombinace pro Váš čistý domov. Robotický vysavač Robo TR900 se samočistící základnou a malý centrální vysavač Condovac 660 jsou v úklid ti nejlepší spolupracovníci. První a jediný robotický vysavače Robo, který díky speciální základně dokáže plně automaticky pracovat ve spojení s (jakýmkoliv) centrálním vysavačem.

Nyní můžete zakoupit kompletní řešení v akčním setu, který obsahuje centrální vysavač Husky Condovac 660 včetně sady příslušenství a robotický vysavač Tubo Robo TR900. 

Tento set lze nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu 27 990,- Kč bez DPH zde.

Napište nám