Princip centrálního vysavače

Centrální vysavače Duovac mají spoustu výhod, než klasické a robotické vysavače. Hlavní výhoda je, že nevíří prach zpět v obytné místnosti a veškeré nasáté nečistoty se odvedou trubním rozvodem mimo obytný prostor. Jakmile se přefiltrují, tak se již nevracejí zpět do místnosti, jako je tomu u klasických či robotických vysavačů, které po přefiltrovaní vyfouknout tento vzduch zpět do obytných prostor, ale vyfoukne se mimo dům. Tím je splněna 100% filtrace, jelikož nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu a alergenů, jako je tomu u klasických vysavačů. Všechny tyto aspekty ulehčí život nejen alergikům, ale zlepší životní prostředí všem členům domácnosti.

Vysavačový agregát, neboli centrální vysavač, se umisťuje nejčastěji v garáži nebo technické místnosti, nebo v jiném nebytovém prostoru. Při vysávání jí tak ani neslyšíme. Centrální vysavače DUOVAC Vám účinně pomáhají udržet prostředí Vašeho rodinného domu či bytu dokonale čisté, a to po řadu let. Tyto systémy jsou totiž velmi kvalitní, což zaručuje jejich spolehlivost a velmi dlouhou životnost.

Hlavní přednosti centrálních vysavačů Duovac:

  • 100% účinnost vysávání - výfuk přefiltrovaného vzduchu mimo dům
  • Vysoký výkon a dlouhá životnost
  • Jednoduchá a snadná obsluha
  • Tichý provoz

Konstrukční prvky centrálních vysavačů Duovac

Do České republiky distribuuje centrální vysavače DUOVAC výhradně firma Newag s. r. o. Tyto centrální vysavače využívají dlouhodobě ověřené a osvědčené konstrukční prvky, zvláště pak odolný sací agregát v celokovovém provedení, Bypass motory s obtokovým chlazením uložené ve speciálním antivibračním pouzdře a kvalitní způsob filtraces pevným středovým Silpure filtrem v kombinaci s cyklónovou separací.

Centrální vysavač – Váš pomocník s doživotní zárukou

Centrální vysavače DUOVAC jsou díky své kvalitě téměř nezničitelné. Pokud máte zájem o katalog našich produktů centrálních vysavačů a jejich doplňků, vyžádejte si ho v sekci "Chci katalog".

Naším cílem je Vaše spokojenost!

Naším cílem není pouze nabízet kvalitní centrální vysavače s doživotní zárukou, ale také poskytnout svým zákazníkům vynikající zázemí. Proto jsou zaměstnanci našich poboček v Praze, Brně a Hradci Králové i naši obchodní partneři dobře pro školeni a většina z nich má bohaté zkušenosti s prodejem těchto produktů. Velice rádi Vám odpovíme na všechny dotazy týkající se konstrukce, funkce a výhod centrálních vysavačů. Rovněž Vám bezplatně vypracujeme technický návrh a cenovou kalkulaci přesně pro Vaši nemovitost.

Pozn.: S centrálními vysavači můžeme stále vysávat na plný výkon, jelikož se na ně nevztahují nařízení EU ohledně omezení max výkonu.

Napište nám