slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Princip CVS

Nejzdravější vysavač pro Váš čistý domov

Centrální vysavače DUOVAC vycházejí z jednoduchého principu, díky kterému Vám zaručí čistý a zdravý domov bez prachu a alergenů.  Oproti klasickým přenosným či robotickým  vysavačům mají  tedy mnoho výhod.

Centrální vysavač nikdy nevíří prach, protože veškerý nasátý vzduch s nečistotami, včetně alergenů a roztočů odvede trubním rozvodem zcela mimo obytné prostory. Tento vzduch s po přefiltrování, na rozdíl od klasických či robotických vysavačů, již nevrátí zpět do obytných prostor, ale vyfoukne se mimo dům. Tím je zajištěna 100% filtrace. Nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu, což je zcela běžné u klasických a roboticých vysavačů. 

 

Centrální vysavačová  jednotka se nejčastěji umísťuje ve sklepě, v technické místnosti, garáži atp, takže ji při vysávání ani neslyšíme. 

Snadná obsluha

Samotný úklid s centrálním vysavačem je velmi snadný. Při vysávání manipulujete pouze s lehkou, ohebnou hadicí a odpadá potřeba za sebou vláčet celý vysavač. Jelikož vysavačové hadice měří 9-12m, postačí Vám většinou jedna zásuvka vysátí celého patra domu. Uživatel tak většinou z jednoho místa vysaje všechny místnosti v patře, včetně schodiště, jehož úklid je s přenosným vysavačem složitější a s robotickým vysavačem téměř nemožný.

Vysoký výkon a životnost

Vysoký výkon průmyslových motorů u vysavačů Duovac vysaje všechny nečistoty rychle, účinně a zbaví vaší domácnost prachu a alergenů. K tomunavíc získáte unikátní záruku 25 let! To je naprostá výjimka nejen mezi centrálními vysavači. Vysavače Duovac navíc pro svůj chod nepotřebují výměnné filtry ani sáčky. Sám uživatel si zvolí, zda je bude chtít ve vysavači měnit či nikoliv.  Stálý a patentovaný samočistící filtr Silpure s obsahem stříbra zabraňuje nárůstu a množení bakterií a pro jeho důkladné vyčištění jej stačí jen vyprat v automatické pračce.

Centrální vysavače představují nejzdravější vysavač pro Váš čistý domov.mo dům