slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

NOVINKA

 


13.
září
2018
 

Symphonia 280I + sada Premium + separátor

V rámci výročí 25 let firmy Newag a probíhajícího veletrhu For Arch 2018 jsme si pro Vás připravili agregát DUOVAC Symphonia 208I se sadou příslušenství Premium 9,1m a separátorem Spider XS FULL. V narozeninové akci za cenu 27.713,- Kč!

Akce plaí do 10.10.2018 nebo do vyprodání zásob.

 
Čtěte více...
 

21.
srpen
2018
 

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Dovolujeme si s potěšením oznámit, že společnost Nuera inc. , vlastník a výrobce centrálních vysavačů Husky a Duovac, získala dne 7.8.2018 do portfolia firem I společnost Beam Electrolux, a tím se stala  největším výrobcem centrálních vysavačů na světě! Níže přikládáme oficiální překlad dopisu od prezidenta společnosti Nuera Air.
 
Čtěte více...
 

1.
srpen
2018
 

Akce srpen/září

Symphonia 280I + sada Premium 10,6m

V rámci výročí 25 let firmy Newag jsme si pro Vás připravili agregát DUOVAC Symphonia 208I se sadou příslušenství Premium 9,1m a separátorem Spider XS FULL. V narozeninové akci za cenu 27.713,- Kč!

Duovac Asteria + sada Premium 10,6m

Doprodej agregátu Duovac Asteria, který byl vyroben v rámci oslav 50 let firmy Duovac ve speciálním designu leštěného hliníku. Nyní v akci spolu se sadou příslušenství.

Obě akce platí do 15.9.2018, nebo do vyprodání zásob.

 
Čtěte více...
 

4.
září
2017
 

S centrálními vysavači Duovac můžete stále vysávat maximální silou!

Na centrální vysavače Duovac se totiž nevztahuje nová směrnice EU o omezení příkonu vysavačů do 900W – centrální vysavače jsou z tohoto omezení vyjmuté. Když máte požadovaný výkon ve vysavačové hubici, nemusíte přejíždět koberec několikrát, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach. Výkonné centrální vysavače Duovac Vám ušetří práci a čas, který můžete věnovat příjemnějším věcem, než vysávání. Ušetříte logicky i elektrickou energii, protože vysavač nebude muset běžet tak dlouho. Navíc Duovac mají jako jediné na trhu záruku 25 let!!

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Duovac.
 
Čtěte více...
 

1.
březen
2017
 

Elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


 
Čtěte více...
 

12.
leden
2015
 

Průzkum spokojenosti zákazníků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás seznámit s výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků s centrálním vysavačem Duovac. Oslovili jsme více jak 600 našich zákazníků, využívajících výrobky Duovac. Vyhodnocení průzkumu naše společnost využije k dalšímu zlepšování služeb.

 

 
Čtěte více...
 

28.
červen
2013
 

Spuštěna nová sekce - ukázková videa

Připravili jsme pro Vás nová videa našich produktů.
 
Čtěte více...
 

11.
červenec
2012
 

Ocenění Consumer Choice Award 2012

Ocenění Consumer Choice Award  2012

Vážení zákazníci a distributoři centrálních vysavačů DUOVAC,


S potěšením Vám oznamujeme, že DUOVAC získal prestižní ocenění v rámci každoročního udělování cen Consumer Choice Award, a to již posedmnácté v řadě!


Consumer Choice Award je jedinou organizací v Severní Americe, která zjišťuje business excellence provedením nezávislého – a statisticky přesného - průzkumu trhu. Jde o reálný odraz trhu, neboť shrnuje názory spotřebitelů a kupujících z celé Kanady.

Consumer Choice Award každoročně zjišťuje všeobecné mínění, vnímání a očekávání prostřednictvím odpovědí tisíců spotřebitelů a firem z celé Kanady.

 
Čtěte více...
 

29.
červen
2011
 

Podpora prodeje našich obchodních partnerů

V rámci podpory prodeje našich obchodních partnerů jsme nejlepšímu prodejci centrálních vysavačů DUOVAC za měsíc květen slíbili kvalitní krosové kolo MERIDA Crossway TFS 500 - V 2011 White/Black. 

Šťastným partnerem se stal pan Ladislav Dohnálek ze Zlína, kterému pan Vojtěch předal kolo osobně tento týden.

Blahopřejeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů!
 
 
Čtěte více...