slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Ukázková videa

Ukázková videa našich produktů

Jak fungují centrální vysavače
Doplňky k centrálním vysavačům, hadice ve zdi, štěrbinová zásuvka, Vroom a další...

 

Hadice ve zdi
Hadice ve zdi - Hide-A-Hose pro centrální vysavače Husky a Duovac. Hadici centrálního vysavače už nemusíte přenášet od zásuvky k zásuvce, ale jednoduše si jí vytáhnete ze zásuvky ve zdi.

 

Spot by Vroom
Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům Husky. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky. K dodání v bílém a černém provedení. Po vytažení, je hadice dlouhá až 4,5m.

 

Vroom - samonavíjecí hadice
Nový Vroom pro Centrální vysavače Husky. V novém designu, vhodný pro instalace do skříněk a nově dokonce i na strop do garáže, kde slouží k pohodlnému úklidu vozu.

 

Štěrbinový nástavec flexibilní 65 cm
Vynikající pro úklid nepřístupných míst za nábytkem, mezi matracemi, ale hlavně při úklidu automobilů v místech mezi sedačkami a prahy, kam se s jiným nástavcem prakticky nedostanete.

 

Podlahová otočná hubice s kartáči
Speciální vysavačová hubice, která je uzpůsobená k vysávání nejen větších hladkých podlahových ploch, ale díky kloubu umožňuje i pohodlný úklid v rozích a méně přístupných místech v domácnosti.

 

Hubice se sametkami na sedací soupravy
Ideální k vysávání chlupů, vlasů a drobků z veškerého čalouněného nábytku včetně potahů na mikrobázi, nebo z kůže Alcantra.

 

Rotující nástavec
Ideální na sedací soupravy, matrace, vnitřky automobilů, koberce s vysokým chlupem atp. Rotační nástavec je vynikající pomocník k odstraňování chlupů a drobků, které je jinak potřeba několikráte přejet jinou hubicí, než se uvolní z vysávaného povrchu.

 

Dust Mop - hubice na citlivé podlahy
Podlahová hubice na dřevěné podlahy a vícevrstvé lamelové podlahy s bavlněným "mopovým" kartáčem. Měkká část je odnímatelná s možností vyprání v pračce.

 

Centra Mop - hubice s mikropotahem
Speciální hubice na hladké dřevěné podlahy. Velmi jemně a šetrně ošetřuje citlivé dřevěné podlahy. Výměnný potah vysavačové hubice na principu mikrobáze stírá za současného odsávání účinně prach. Výměna náhradního potahu je rychlá - je upevněn pomocí suchého zipu. Barva hubice šedá, potah modrý.

 

Webs B Gone - dlouhá lehká tyč pro nepřístupná místa
Dlouhá a lehká dvoudílná tyč (1,8m), která je ideální pro úklid konzolí, trámů, rohů místností a jiných špatně dostupných míst. Lze je připojit na všechny typy hadic centrálních vysavačů. Pomocí otočného kloubu si nastavíte vhodný úhel kartáče, nebo jiného nástavce a pohodlně můžete uklízet místa rovnou ze země.

 

Teleskopická tyč s ergonomickou pojistkou
Teleskopická tyč celonerezová s ergonomickou pojistkou. Komfortní telekopická tyč, plynule nastavitelná, s pojistkou proti vypadnutí. Je kompatibilní pouze s hadicí Husky s BL pojistkou. Upozornění: není možné použít s hadicí bez BL (button lock) pojistky!

Instalační videa

Montáž přívodu potrubí k centrálnímu vysavači

 

Montáž ABB zásuvky centrálního vysavače

 

Montáž přívodu potrubí pro štěrbinovou zásuvku do kuchyně

 

Montáž potrubí centrálního vysavače - přechod přes překážku na podlaze