slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Tradice

Newag spol. s r.o. jako distributor centrálních vysavačů v ČR a SR funguje na trhu od května roku 1993. Dalo by se tedy říci, že letos slaví svou „plnoletost“. Za dobu svého fungování se nám podařilo vybudoval nejen pevnou pozici na trhu, ale zejména získat dostatek zkušeností, aby jste Vy, naši budoucí, ale i stávající zákazníci byli maximálně spokojeni.

Značka DUOVAC je v sortimentu firmy Newag 4 roky, ale ve světě je známá mnohem déle. Více než 40 let je DUOVAC symbolem kvality a spolehlivosti. Postupným vývojem a neustálým zdokonalováním se výrobce dopracoval až k současnému modelu, který Vám nyní můžeme nabídnout - sací agregáty s doživotní zárukou!

 

Historie centrálních vysavačů DUOVAC na českém trhu...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

A nyní.... 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní prodejní filosofií při prodeji centrálních vysavačů DUOVAC je maximální spolehlivost sacích agregátů, kvalitní a spolehlivé příslušenství a v neposlední řadě dokonalý servis a péče o zákazníka. Jednotliví prodejci jsou pravidelně proškolováni tak, aby dokázali každému ze zájemců o centrální vysavač nabídnout optimální řešení nejen z hlediska pořizovací cen, ale především aby jim centrální vysavač nabídl úklid s minimálními provozními náklady a s co nejdelší životností.

Co se týká technických vlastností, velice důležitý je z pohledu celkové životnosti centrálního vysavače motor. Agregáty DUOVAC jsou vybaveny motory Ametek s obtokovým chlazením, což znamená, že motor nepracuje při tak velkých otáčkách, lépe se chladí a má výrazně delší životnost. Mimo to je motor uložen ve speciálním antivibračním pouzdře, což zvyšuje mechanickou odolnost jeho jednotlivých částí.

Dalším velice důležitým parametrem pro výběr sacího agregátu je filtrace. Výkonný motor se špatnou filtrací nebude mít optimální životnost stejně jako motor, který musí překonávat odpor vícenásobných filtračních systémů. U centrálních vysavačů DUOVAC je řešena filtrace pevným středovým filtrem v kombinaci s cyklónovou separací. Ta je umocněna kónickou nádobou, která podporuje rychlost proudění vzduchu a efektivně odděluje těžší nečistoty. Přefiltrovaný vzduch je následně odváděn mimo sací agregát. Materiál filtru je speciální třívrstvá tkanina Heurecon. Výsledný efekt této filtrace je účinnost 97,5%, což znamená, že filtr propustí částice pouze menší než 1 µm. Velice podstatnou výhodou je rovněž samotná údržba filtru. Každý filtr je totiž nutné občas vyčistit. Údržba filtru sacích agregátů DUOVAC je velice jednoduchá a zvládne ji i zákazník sám. Není tedy nutné na výměnu nebo čištění filtru volat servisního technika.

Při výběru centrálního vysavače je důležité také to, aby byl sací agregát vyroben z kvalitního materiálu. Všechny sací agregáty DUOVAC jsou kovové, což zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a zejména zabraňuje působení statické elektřiny.

Jako další technickou výhodou centrálních vysavačů DUOVAC jsou originální vysavačové zásuvky, které byly vyvinuty přímo ve spolupráci s firmou ABB. Nabízeny jsou ve všech barevných kombinacích v řadách Time a Element a nově v řadě NEO.

Správně navržený centrální vysavač DUOVAC bude svým zákazníkům spolehlivě sloužit a zaručeně zajistí svým uživatelům nejen efektivní úklid, ale rovněž jim výrazně sníží náklady na tuto ne vždy zcela oblíbenou činnost.

Tyto výhody = spolehlivý centrální vysavač na celý život