slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Postup

Realizace probíhá ve 3 krocích... 

Návrh systému - každý zákazník se může obrátit na obchodníky firmy Newag nebo na proškolené obchodní zástupce. Ti mu zdarma zpracují technický návrh a cenovou kalkulaci. Na přání zákazníka je možnost i konzultace přímo na stavbě.

Montáž a realizace - vlastní montáž provádějí buď přímo zaměstnanci firmy Newag nebo proškolení obchodní partneři. Ti mají většinou více jak desetileté zkušenosti s instalacemi centrálních vysavačů. Montáž se provádí ve dvou etapách – první nejčastěji při hrubé stavbě nebo rekonstrukci; druhá většinou  před nebo po nastěhování.

Záruční a pozáruční servis, péče o zákazníka - o každého zákazníka se staráme nejen v období výběrového řízení ale i po zakoupení centrálního vysavače DUOVAC. Každému zákazníkovi jsme připraveni poskytnout jak záruční servis (doživotní záruka na nové agregáty, 5 let na nové příslušenství a na potrubí) tak servis pozáruční, který spočívá převážně v preventivní údržbě a vyčištění zařízení centrálního vysavače nebo v nákupu doplňkového příslušenství. 

Využijte i Vy možnost bezplatného zpracování technického návrhu a cenové kalkulace!