slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Obchodní partneři

Centrální vysavače DUOVAC se na český a slovenský trh dodávají více jak deset let. Počátkem roku 2008 se stala generálním distributorem této značky  společnost Newag, spol. s r.o.. Již dnes lze říci, že rozhodnutí distribuovat tuto značku bylo správné. Díky kvalitě a spolehlivosti jsou centrální vysavače DUOVAC stále žádanější nejen mezi koncovými zákazníky, ale rovněž mezi distributory centrálních vysavačů. Za mimořádný úspěch a potvrzení vysoké kvality lze považovat skutečnost, že distribuci centrálních vysavačů DUOVAC se v současné době věnuje řada velice zkušených distributorů po celé České a Slovenské republice.
 

Reference a zkušenosti distributorů se značkou DUOVAC:


Františk Poláček – regionální distributor – Vysočina; praxe 18 let v odvětví CVS
V odvětví centrálních vysavačů se pohybuji 17 let. Potřebuji vědět, že pokud nabídnu zákazníkovi centrální vysavač, bude kvalitní a spolehlivý. Na druhé straně je pro mě velmi důležité zázemí dodavatele, od kterého vysavače kupuji. Newag nabízí zázemí podpořené mnohaletými zkušenostmi, což je pro mě jistotou, že budu moci operativně vyjít vstříc svým zákazníkům.

Ladislav Dohnálek – regionální distributor – Zlín; praxe 15 let
Rozhodování, které centrální vysavače budu nabízet zákazníkům, nebylo vůbec jednoduché. Byl jsem v dalece složitější situaci, než je zákazník - spotřebitel, který si vybere vysavač do svého domu. V případě, že se rozhodne nesprávně, riskuje finanční ztrátu jednoho vysavače. V mém případě jde o ztrátu nejen finanční, ale i o ztrátu prestiže firmy, která se buduje dlouhá léta a penězi je těžko vyčíslitelná.
Jsem dnes velmi rád, po letech a mnoha ohlasech spokojených zákazníků, že jsem se rozhodl pro značku DUOVAC. Nejvíc mne však těší, když potkávám své zákazníky a můžu si poslechnout jejich nadšení s jednoduchostí obsluhy a údržbou centrálního vysavače. 
 
 

Jaroslav Brázda – regionální distributor – praxe 15 let v odvětví CVS
Centrální vysavače DUOVAC jsou spolehlivé a to je přesně to, co při své práci potřebuji. Zákazníci si mě často sami doporučují a tak jim nemohu nabídnout špatný výrobek.

Karel Švejdík – regionální distributor – praxe 13 let v odvětví CVS
Centrální vysavače prodávám a montuji od roku 1998. Začínal jsem s centrálními vysavači jiné značky (Smart). Když přišla nabídka prodávat centrální vysavače DUOVAC, nejprve jsem váhal, ale dnes svého rozhodnutí určitě nelituji. Newag mi poskytuje dobré zázemí, kvalitní a spolehlivé produkty. Právě kvalita je pro zákazníky v mém regionu velmi důležitá.

Jaroslav Simandl
– regionální distributor
Před sedmi lety jsem se rozhodl pro instalaci centrálního vysavače ve svém domě. Realizace mě zaujala a tak jsem se zajímal o možnost spolupráce s firmou, která mi nabídne nejen dobré obchodní podmínky, ale i podporu při prodeji centrálních vysavačů. Po důkladném zvážení jsem se rozhodl pro prodej centrálních vysavačů DUOVAC. Vysavače jsou kvalitní a bezporuchové. Oceňuji rovněž vstřícnost firmy Newag.