slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Hadice ve zdi

Hadice ve zdi pro centrální vysavače Duovac

Hadice ve zdi posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vtáhne“ podtlakem vysavače zpátky do trubního rozvodu ve zdi.

           

Hadice ve zdi - odnímatelná rukojeť hadice s pojistkou pro centrální vysavače Huskyrukojet

Rukojeť pro hadici. Hadici si jednoduše vytáhnete z vysavačové zásuvky, připojíte rukojeť s teleskopickou tyčí a příslušným nástavcem a můžete začít vysávat. Teď už nemůže být úklid snažší než s centrálním vysavačem Husky! Všechny sady příslušenství Husky s 5 letou zárukou jsou kompatibilní s touto rukojetí.

HS302180    

Hadice ve zdi - teleskopická tyč s pojistkou

Komfortní telekopická tyč, plynule nastavitelná, s pojistkou proti vypadnutí. Je kompatibilní poteleskopuze s odnímatelnou rukojetí "Hadice ve zdi" a s ostatními hadicemi Husky s BL pojistkou.

ACC-1024     

 

Hadice ve zdi - hadice bez rukojeti včetně potahu

 

Speciální patentovaná hadice, která se jednoduše "vcucne" do zásuvky s trubním rozvodem. Dodává se ve třech délkách 9,1m, 12,2m a 15,3m. Delší hadice vyžadují silnější vysavačové jednotky. Použití delších hadic je komfortnější, protože obsluha si vytáhne ze zásuvky pouze potřebnou délku hadice a může ihned vysávat. Už nebudete muset nikdy přenášet vysavač a u tohoto revolučního systému už ani hadici! Hadice je včetně ochranného potahu, který lze vyprat a navíc chrání nábytek při úklidu. Pozor, použití systému "Hadice ve zdi" je nutná speciální instalace trubního rozvodu! hadice HVZ

 

Délka 9,1m   HS302120           

Délka 12,2m HS302121        

Délka 15,3m HS302122        

 

 

Hadice ve zdi - sada příslušenství

 

Kvalitní sada příslušenství pro systém "HADICE VE ZDI"  

 

NEW-PAK-HVZ

 

 

 

Hadice ve zdi - zásuvka bílá

 zásuvka HVZ

Speciální zásuvka pro instalaci systému rozvodu "Hadice ve zdi". Zásuvka obsahuje jak část pod omítku, tak vlastní zásuvku. Zásuvka je včetně pojistky hadice a spínání vysavačové jednotky. Hadici si jednoduše vytáhnete ze zásuvky, pojistkou zajistíte a sepnete jednotku. Je v nabídce v provedení bílá a béžová.

 

Barva bílá         HS4000W 

Barva béžová    HS4000A  

 

 rámeček

Hadice ve zdi - montážní rámeček a záslepka zásuvky - bílá

 

Montážní rámeček a záslepka pro vysavačovou zásuvku.  

HS3000R  

 

 

 

Hadice ve zdi - speciální dlouhé koleno 90˚ F/F

 koleno 90

Speciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 90 stupňů. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

 

HS202140 

 

 

Hadice ve zdi - speciální dlouhé koleno 45˚ F/F

 koleno 45

Speciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 45 stupňů. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

 

HS202141 

 

 

Hadice ve zdi - speciální dlouhé koleno 22,5˚ F/F

 koleno 22

Speciální koleno pro trubní rozvod systému s hadicí ve zdi 22,5 stupně. Koleno je kompatibilní s potrubím 50,8mm, které se standardně používá k instalacím centrálních vysavačů. Vnější poloměr 29cm.

 

HS202142