slovenská verze duovac

Centrální vysavače DUOVAC 

 
 
800 139 076 Po-Čt: 8-17 h, Pá 8-15 h E-mail: podpora@newag.cz
 

Filtry SILPURE

Nový antibakteriální filtr SILPURE pro centrální vysavače Duovac


Novinkou pro centrální vysavače Duovac je revoluční zlepšení, které se týká filtračního systému. Centrální vysavače Duovac jsou nově vybaveny permanentním filtrem s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií a SILPURE je pro Duovac vysavače zdravé a ekologické řešení.
Pár slov o výrobci SILPURE
Thomson Research Associates (TRA) byla založena před 50 lety v kanadském Torontu, kde má také stále sídlo a laboratoře. TRA je dobře známá pro její antibakteriální, antimikrobiální a antimykotické léčby v textilním a oděvním průmyslu polymerací výrobků. Jejich řešení jsou uváděna na trhy po celém světě. V roce 2005 byla technologie SILPURE zavedena a nadšeně přijata mezi výrobci spodní prádla, sportovní oblečení, atp.
Toto nové partnerství mezi firmami Duovac a Thomson Research Associates přináší to nejekologičtější řešení v boji proti bakteriím a choroboplodným zárodkům. Filtry SILPURE lze navíc vyprat v automatické pračce a manipulace s nimi se nemusí opravdu nikdo obávat.
Tato unikátní kombinace vrací filtru snadno a rychle vlastnosti nového filtru a činní z centrálních vysavačů Duovac unikátní výrobek s doživotní zárukou, jedinečnou filtrací a s přínosem pro vynikající kvalitu domácího ovzduší.
Ochrana filtru SILPURE je trvalá. Testem bylo prokázáno, že chrání filtr i po 50 vypráních v automatické pračce!
Bakteriální test podle normy ISO 20743 filtrace
Příklady využití technologie SILPURE kromě zmíněné filtrace Duovac:
Trička, ponožky, spodní prádlo, pracovní oděvy, ložní prádlo, potahy postelových matrací a hlavně ve zdravotnictví, kde je riziko šíření bakterií nežádoucí.